سوالات متداول

مهدفرش یکی از بزرگترین فروشندگان فرش‌های مدرن، کلاسیک و دست‌بافت در ایران است. مدیریت این مجموعه پس از 20 سال فعالیت مستمر در بازار فرش ایران و جهان، در سال 1396 با راه‌اندازی فضایی مناسب و شایسته میزبانی از مشتریان «شعبه فرجام» این مجموعه را بنا نهاد. پس از سال‌ها خدمت‌رسانی، تکریم هم‌وطنان و کسب رضایت‌مندی مشتریان، بر آن شدیم بزرگترین هایپرفرش ایران را در شرق تهران افتتاح کنیم.

مجموعه مهد فرش برای راحتی هرچه بیشتر همراهان این مجموعه، امکان خرید آنلاین محصولات را نیز از طریق وب سایت فراهم نموده است. خریداران در روش آنلاین یا غیر حضوری می توانند پس از ثبت سفارش خود، محصول انتخاب شده را در هر کجای ایران تحویل بگیرند.

کاربران محترم می توانند پس از ثبت نام در وب سایت، با ورود به بخش محصولات، فرش مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و سپس در قسمت تسویه حساب، نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند.

در مرحلۀ بعدی، با وارد نمودن آدرس دقیق پستی می توانند کد پیگری خرید خود را دریافت نموده و در کمترین زمان ممکن، محصول خریداری شده را بدون پرداخت هزینه حمل و نقل، دریافت نمایید.

یکی از تسهیلاتی که مهد فرش برای رفاه حال هم وطنان عزیز در نظر گرفته است، امکان خرید انواع فرش به صورت اقساطیست. در این روش مشترین محترم بنا به روش اقساطی که انتخاب می کنند، ملزم به ارائه چند برگ چک به عنوان وجه الضمان هستند. به همین جهت امکان انتخاب روش خرید اقساطی، در هنگام خرید آنلاین وجود نخواهد داشت.

یکی از ویژگی های متمایز مجموعه مهد فرش، امکان خرید اقساطی انواع فرشهای دستبافت است.

در این روش خریداران تنها با پرداخت نیمی از مبلغ نهایی، مابقی آن را در اقساط 6 یا 12 ماهه پرداخت خواهند کرد.

بله جهت هماهنگی با مرکز پشتیبانی و پاسخ به مشتریان مهد فرش به شماره 02171333888  تماس حاصل فرمایید

ارسال محصولات به تمامی نقاط کشور انجام خواهد شد. برای خریداران تهران و استان البرز، ارسال محصول تا درب منزل مشتری به صورت کاملا رایگان بوده و در باقی شهرها نیز این خدمات تا نزدیک ترین باربری به محل سکونت افراد برقرار می باشد. لازم به ذکر است که فقط هزینه ارسال از باربری هر شهر تا منزل خریدار، بر عهده وی خواهد بود.

در استانهای تهران و البرز از زمان ثبت سفارش، به مدت 72 ساعت و در سایر شهرها و استانها به مدت یک هفته خواهد بود.

از زمان تحویل کالا تا 72 ساعت، برای مشتریان این امکان وجود دارد که به شرط عدم استفاده از محصول، با تلفن های مرکز پشتیبانی و پاسخ به مشتریان مهد فرش به شماره 02171333888  تماس حاصل نموده و این موضوع را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارند. تا اقدامات مقتضی جهت رفع مشکل صورت پذیرد.